TOTAL30 for Astigmatism - reaplikační balíček (1 čočka)

Dodací lhůta: ihned
250 Kč
199 Kč

O službě

Nesedí vám vaše klasické kontaktní čočky?  Vyzkoušejte naši službu reaplikace kontaktních čoček TOTAL30 for Astigmatism, díky které můžete vyzkoušet nové inovativní čočky vytvořené pro vaše maximální pohodlí. Reaplikační balíčky lze objednat online až k vám domů, nemusíte se tak bát, pokud máte naše prodejny z ruky.

Máte zájem o odbornou reaplikaci čoček přímo na naší prodejně? Využijte náš rezervační formulář.

O produktu

Co jsou TOTAL30 for Astigmatism?

Kontaktní čočky TOTAL30 for Astigmatism od firmy Alcon jsou první a jediné měsíční kontaktní čočky s proměnným obsahem vody. Materiál čoček se skládá z vody a lehfilconu A, hydrogelu s obsahem silikonu. Čočky mají navíc povrchovou úpravu, která na povrchu zvyšuje obsah vody.

Co je to proměnný obsah vody?

Je to vlastnost kontaktní čočky, která zajišťuje, že se obsah vody plynule mění z 33 % v jádře čočky k 80 % směrem k jejím povrchu, dosahující až 100 % na úplném vnějším povrchu čočky. Důsledkem je jemná gelová vrstvička, která vzniká mezi povrchem oka a čočky. Díky tomu kontaktní čočka svým povrchem na oko přímo nenaléhá a v oku ji necítíte.

Celligent Technology je patentovaná technologie firmy Alcon, která unikátním chemickým složením napodobuje určité vrstvy oka. Umožňuje udržet vysokou odolnost proti usazovaní depozit na čočce během 30denního výměnného cyklu (v použití s čistícím roztokem AOSEPT).

Doporučené a související produkty

Pokud vám produkt úpně nesedl, mrkněte na podobné. Třeba tady objevíte, to co hledáte.