Výhodné balení 4 kusů Acuvue Oasys 1-DAY with HydraLuxe for Astigmatism (30 čoček) výhodné balení 4 kusů

Výhodná balení se vyprodala mrknutím oka. Balíčky bude možné zakoupit opět od prvního dne následujícího měsíce.

Toto akční balení si můžete objednat ve variantě 4 stejné krabičky, nebo 2+2 krabičky pro každé oko jiné.

Společnost Johson & Johnson vyrobila velice pohodlné torické kontaktní čočky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe™ for Astigmatism, které jsou vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu vylepšeného technologií HydraLuxe™ a Blink Stabilized®.

  • Pokud často používáte digitální zařízení nebo se vyskytujete v prostředí náročném pro vaše oči, tyto čočky vás podpoří i během náročných dní.
  • Všechny kontaktní čočky ACUVUE® standardně blokují více než 98 % slunečních UVB paprsků a 85 % UVA paprsků.
  • Díky exkluzivní technologii HydraLuxe™ mají tyto kontaktní čočky vlastnosti podobné slzám, které působí společně s vaším přirozeným slzným filmem. Můžete si tak dopřát pohodlí, skvělé vidění a snadnou manipulaci.

Upozornění: Kontaktní čočky ACUVUE® jsou zdravotnický prostředek určený ke korekci zraku. Jako u všech kontaktních čoček se mohou objevit problémy s očima, včetně rohovkového vředu. Někteří nositelé mohou pocítit lehké podráždění, svědění či nepohodlí. 

Kontaktní čočky by se neměly používat v případě očních infekcí nebo jiných očních onemocnění nebo v případě systémového onemocnění, které může postihnout oko. Pro více informací si prosím přečtěte Návod k použití.
 
Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr 1. nebo 2. třídy, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka. Kontaktní čočky s UV filtrem nenahrazují plně další ochranné pomůcky, jako například sluneční brýle nebo ochranné brýle s UV filtrem, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Měli byste nadále používat brýle s UV filtrem podle pokynů svého očního specialisty.
 
ACUVUE®, ACUVUE® OASYS 1-Day a ACUVUE® OASYS 1-Day for ASTIGMATISM jsou ochranné známky společnosti Johnson & Johnson Medical Limited. © Johnson & Johnson, s.r.o., 2022

Doporučené a související produkty

Pokud vám produkt úpně nesedl, mrkněte na podobné. Třeba tady objevíte, to co hledáte.