Roztok Biotrue Multi-Purpose 3 x 300 ml

Dodací lhůta: ihned
870 Kč
645 Kč

Biotrue je nově vyvinutý, revoluční roztok od firmy Baush & Lomb. Biotrue je víceúčelový roztok. Složení tohoto roztoku, který slouží k péči o vaše kontaktní čočky je založeno na fyziologii našeho zraku. Kromě toho, že kontaktní čočku desinfikuje, čistí a celkově o ní pečuje, také přináší navíc tři takzvané bio-inspirace: roztok Biotrue Multi-Purpose obsahuje lubrikační složku, která se fyziologicky vyskytuje v lidském oku, onou složkou je kyselina hyaluronová a s její pomocí udržuje čočky hydratované. Kyselina hyaluronová tedy v roztoku působí jako skvělý lubrikant, který je oku vlastní. Čočky díky němu zůstávají přirozeně vlhké až neuvěřitelných 20 hodin.

Biotrue Multi-purpose dále vyrovnává pH lidského oka, pH roztoku je nastaveno tak, aby odpovídalo pH zdravých slz a pomáhá mu tak udržet normální stav i při nošení čoček. Díky této vlastnosti je roztok šetrný k oku a během nošení kontaktních čoček nepociťujete žádné dráždění.

V neposlední řadě roztok pro kontaktní čočky udržuje proteiny ze slzného filmu v aktivní formě. Proteiny se jinak ukládají na povrch čočky a zde pomalu denaturují a mohou se stát toxickými pro oko. Aktivované proteiny ale pomáhají oku bránit se bakteriím. Čočky jsou zároveň čistší a průhlednější. Působí tak jako přirozená desinfekce.

Doporučené a související produkty

Pokud vám produkt úpně nesedl, mrkněte na podobné. Třeba tady objevíte, to co hledáte.