Roztok AOSEPT PLUS s Hydraglyde 90 ml

Omlouváme se, tento produkt již nebo ještě není k dispozici.

Dopřejte svým čočkám šumivou lázeň každý den, Vaše oči to poznají.

AOSEPT Plus s HydraGlyde 360 ml je nově vylepšený roztok určený pro péči o všechny typy kontaktních čoček, včetně silikon-hydrogelových. Je založený na principu chemické reakce peroxidu vodíku, při které jsou kontaktní čočky intenzivně zbavovány usazenin, dalších nečistot a dezinfikovány pouze několikahodinovou probíhající chemickou reakcí. Aosept Plus s HydraGlyde v sobě spojuje výhody peroxidového roztoku Aosept Plus a nové technologie HydraGlyde. To znamená, že skvěle čistí a zároveň čočky dokáže perfektně zvlhčit a zajistit tak dlouhodobé pohodlí po celý den. Jednoduché použití roztoku Vám přináší nenahraditelný pocit čistoty Vašich čoček každý den.

Rada z praxe: Všichni, kdo mívají potíže s nošením kontaktních čoček, ve smyslu zhoršeného pohodlí zejména ke konci jejich životnosti, by měli vyzkoušet tento roztok, trochu více „práce“ při čištění čoček, zpravidla přinese ovoce. Pokud bychom mohli doporučit, čistěte své čočky právě tímto roztokem, alespoň dvakrát do týdne, nejlépe pak denně.

Čočky nechte v roztoku ponořené nejméně 6 hodin, v ideálním případě přes noc, budete mít jistotu, že roztok je zneutralizovaný a Vaše čočky jsou vyčištěny a připraveny k nasazení.

Doporučené a související produkty

Pokud vám produkt úpně nesedl, mrkněte na podobné. Třeba tady objevíte, to co hledáte.