Dárkové poukazy

Na závěr letošního roku jsme si pro vás připravili novinku, dárkové poukazy StoppOptik. Pokud hledáte ideální dárek pro své blízké, podívejte se na výběr našich dárkových poukazů na e-shopu. Nabízíme je v tištěné dárkové verzi či v digitální podobě jako dárek na poslední chvíli.

Pro čerstvé majitele dárkových poukazů jsme si připravili návod, jak lze poukazy jednoduše uplatnit:

Hodnotový dárkový poukaz

Hodnotový dárkový poukaz lze využít jak na našem e-shopu, tak na všech provozovnách StoppOptik ve Valašském Meziříčí, Prostějově, Mohelnici či Zábřehu. V případě nákupu na provozovně stačí přinést dárkový poukaz s sebou na prodejnu. Odborný personál vám s výběrem dioptrických brýlích a dalších nabízených produktů s radostí pomůže.

V případě využití dárkového poukazu online si stačí vybrat produkty na našem e-shopu. Vygenerovaný jedinečný kód z poukazu pak vložíte v košíku do kolonky „Dárkový / slevový kupón“, který naleznete pod výběrem platby. Hodnota dárkového poukazu bude následně odečtena.

Dárkový poukaz na měření zraku

Dárkový poukaz na měření zraku lze uplatnit na všech provozovnách StoppOptik ve Valašském Meziříčí, Prostějově, Mohelnici či Zábřehu. Stačí vytvořit rezervaci v našem webovém formuláři. Vygenerovaný jedinečný kód z poukazu pak vložíte do kolonky „Poznámka k rezervaci“. Pak už nezbývá nic než jen přijít na vybraný termín a nechat si změřit zrak odborným personálem. Pokud se k nám chcete přijít podívat, rezervaci můžete vytvořit i osobně na jakékoliv naší provozovně.

Při následném nákupu dioptrických brýlí vám jako bonus bude odečtena hodnota měření zraku, tedy 700 Kč. S následným výběrem dioptrických brýlí vám rádi poradíme.

Platnost dárkových poukazu je jeden rok od nákupu, proto neváhejte a využijte dárkové poukazy na našem webu StoppOptik.cz.

Pro optimální vzhled doporučujeme tisknout dokument na výšku. Dárkový poukaz je ve formátu DL, ideální rozměr pro umístění do klasické podlouhlé obálky.