Oční kapky HYLO DUAL 10 ml

299 Kč
Ks
Dodací lhůta: ihned
Běžná cena na prodejně: 375 Kč

HYLO DUAL® oční kapky s kyselinou hyaluronovou a ectoinem poskytují očím trvalou vlhkost a účinně je chrání před dráždivými látkami z okolního prostředí.

HYLO DUAL®  zvlhčuje rohovky a spojivky a chrání proti nadměrnému odpařování slz. Stabilizace slzného filmu, zejména lipidové vrstvy, zmírňuje podráždění očí, které je spojeno se zánětlivými příznaky nebo které je způsobeno alergií. Pocit pálení a svědění v očích mizí.

Pálení, svědění a slzení, pocit písku v očích nebo pocit suchých očí, to vše jsou příznaky suchých nebo podrážděných očí. Často se jedná o příznak toho, že oko není dostatečně zásobováno vlhkostí.

Dalším důvodem může být hypersenzitivní reakce na různé látky (například pyl, zvířecí srst nebo prach v domácnosti). Vzhledem k tomu, že příznaky alergií jsou stejné jako příznaky pro suché oči, je těžké určit, zda trpíte syndromem suchého oka nebo jsou-li vaše oči podrážděné kvůli alergiím.

Přehled speciálních vlastností očních kapek HYLO DUAL®:

  • Intenzivní zvlhčení pro suché a podrážděné oči
  • Stabilizace lipidové (tukové) vrstvy slzného filmu
  • Trvalá ochrana proti opětovnému vysychání
  • Podpora přirozené bariéry proti choroboplodným zárodkům, alergenům a dráždivým látkám
  • Obsahují ectoin, který zmírňuje zánětlivé procesy COMOD® systému
  • Bez fosfátů a bez konzervantů

Oční kapky HYLO DUAL® jsou zvláště vhodné pro suché oči spojené s podrážděním v důsledku alergických reakcí. Pro noční péči o podrážděné oči doporučujeme oční mast VitA-POS®

Doporučené a související produkty

Pokud vám produkt úpně nesedl, mrkněte na podobné. Třeba tady objevíte, to co hledáte.